środa, 25 lutego 2015

Co nastolatki robią!?

Witam wszystkich rodziców, którzy weszli tu by dowiedzieć się co jego dzieci robią! Ale spokojnie będą tu tylko te dobre strony bycia na starcie w dorosłe życie. Jeżeli jesteś nim, to właśnie masz przed sobą najlepszy okres w swoim życiu. Nie musisz jeszcze pracować, nie masz rodziny na głowie, jedyne obowiązki to szkoła i nauka, a co robić przez te 30 minut w ciągu dnia, które pozostaje?! Oto kilka przykładów jak produktywnie spędzamy czas!

Numer 1. to oczywiście.... tamdadarammmmmm....spędzanie czasu w internecie! No przyznać się bez bicia, kto nie uwielbia marnować czasu sprawdzając facebooka, a czy czasem ktoś nie napisał..., a może ktoś dodał jakieś zdjęcie, myśląc, że uwierzymy w to, że spędził fantastyczny czas w barze, czy na dyskotece. Gdy to już skończymy czas na youtube... parenaście ulubionych youtuberów właśnie dodało nowy filmik i jeszcze tego nie obejrzałam? Trzeba szybko nadrobić ten stracony czas!

Gotują! Okey... powiedzmy, że dzielimy się na dwie grupy: na tych którzy gotować nie umieją i jedyną ich umiejętnością jest zagotowanie wody w czajniku i na takich, którzy gotować umieją i idzie im tak dobrze, że ich wyśmienite potrawy można oglądać we wszystkich stronach internetowych. (patrz part 1) Okey.. okey mogę być nie obiektywna bo moi znajomi to w większości początkujący kucharze, ale zdjęcia tych pyszności mówią same za siebie. Gotowanie to pasja z wieloma korzyściami! Bo czy nie fajnie ugotować wyśmienitą kolację, przy świecach swojemu wybrankowi, czy wybrance. A po kilku miesiącach praktyki, możecie posiąść taką wiedzę na ten temat, że danie restauracyjne będzie mogło godnie konkurować z twoim.

Lenią się! Powiedzmy sobie szczerze, każdy potrzebuje trochę odpoczynku i leniuchowania. Szczególnie w dzisiejszą pogodę! Jedyne czego potrzebuję to kubek gorącej ciepłej herbaty, ciepły koc i mój kochany laptop i można przetrwać tą pogodę!

Czytają książki! Na prawdę jest z tym co raz lepiej! Co chwilę widzę kogoś zaczytanego w książce, który akurat jedzie tramwajem, czy autobusem. Na sam widok robi mi się lepiej, bo czasami popadam w depresje jak słyszę te historie, co moi rówieśnicy robią lub jak bardzo są głupi. A przecież książki to coś wspaniałego! Przeczytałam już ich dość sporo w moi życiu i wiem jak dużo im zawdzięczam. Ile wspaniałych historii przeczytałam, ile łez wylałam i jak umiały poprawić mi humor, gdy popadałam w depresje. Kiedyś ktoś powiedział "Książki są jak sny, przelane na papier" i trudno się nie zgodzić! Nic tak nie kształtuje naszej fantazji, czy charakteru! Ale to jest już temat na osobny post! :)

Chodzą na imprezy! Niestety wpadłam w ten niechlubny szał.... Wszystko zaczyna się od jednej udanej imprezy i może zapomnieć o wolnym, samotnym piątku w domu! Nie tylko można czegoś się napić, czy potańczyć lecz także spędzić nieziemski czas z przyjaciółmi, a to jest bezcenne! Za kilka lat nie będziesz wspominał kile szotów wypiłeś w jedną noc lecz jakich wspaniałych przyjaciół miałeś i jakie wielkie rzeczy z nimi robiłeś!

Oto kilka przykładów na to jak my spędzamy czas! Wiem, wiem, że nie odkryłam Ameryki, ale mam nadzieje, że humorystycznie poprawiłam wam troszkę humor w tą okropną pogodę! Do usłyszenia już niedługo! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz